Podsumowanie kłamstw usera…

Podsumowanie kłamstw usera @Brzytwa_Ockhama na temat sir Eltona Johna:

Kłamstwo numer 1 – „Tego samego u którego znaleziono sztukę pedofilską w 2007 roku XD”

Nie była to ‚sztuka pedofilska’. I nie znaleźli tego ‚u niego’. Elton John jest jednym z największych kolekcjonerów fotografii na świecie, ma ich tysiące, kupuje je seriami (np. po kilkaset sztuk). Co jakiś czas dzieli się zdjęciami z muzeami (wystawy itp.).
Wśród jednej z takich kolekcji było jedno kontrowersyjne zdjęcie z dziećmi bez ubrania (bez żadnego seksualnego podtekstu). Jako, że Elton John jest jednym z najpopularniejszych muzyków na świecie, ktoś to zgłosił. Oczywiście okazało się, że nie ma podstaw do tego, aby uznać to zdjęcie za niezgodne z prawem:

„Elton John is known as one of the world’s foremost collectors of photographic art and has several thousand photographs in his collection, including works by Man Ray, Richard Avedon, Irving Penn, Diane Arbus and Ansel Adams.
„Elton John purchased the „Thanksgiving” installation from the White Cube gallery in London in 1999, and the installation is presently on loan to The Baltic Centre For Contemporary Art in Newcastle.”
„The case was dropped as there was insufficient evidence to justify proceedings. The photograph had already been investigated in 2001 when it was part of another exhibition at the Saatchi gallery in London and was found to not be indecent.”

Kłamstwo numer 2 – „ponieważ uprawiał seksualne orgie z przynajmniej jeszcze jednym mężczyzną i mężem zaś podopieczni byli w tym samym czasie w domu.” (oczywiście link z jakiegoś Nwo Report)

W jego linku nie ma nic ma temat tego, że ‚podopieczni byli w tym samym czasie w domu’ (a nawet jeśli by byli to tak, rodzice uprawiają seks w swojej sypialni, nawet kiedy dzieci są w domu (i zazwyczaj śpią w swoich pokojach), nie wiem dlaczego miałoby to kogoś szokować). To, że media doniosły o jakimś trójkącie, nie jest żadnym dowodem na jakąkolwiek pedofilię.

Kłamstwo numer 3 – „Aha i został oskarżony o molestowanie przez 10letniego chłopca”

W linku, który dodał, nie ma nic na temat tego, że to właśnie Elton John został o to oskarżony. Jest to info z 2014 roku, dziś jest 2018 i nie ma żadnego dowodu, że o coś został oskarżony/zrobił coś złego osobie młodej.

Kłamstwo numer 4 -” #historia eltona johna w pigułce” (screen z jakiegoś foliarskiego forum)

Według niego cytat „Our kids aren’t stuck in a mansion. We go to Pizza Hut” – ma być jakimś skojarzeniem z pedofilią. Przypominam, że #pizzagate okazało się bzdurą.

#neuropa #informacjanieprawdziwa #lgbt #homoseksualizm #klamstwa #bekazkatoli #bekazprawakow
Tagi, które dodał pod tym kłamliwym wpisem: #4konserwy #bekazlewactwa #bekazartpopa #4kuce #chrzescijanstwo #neoreakcja #takaprawda #pedofilia #rodzina #dzieci #ciekawostki