KONKURS: BUNTY W…

KONKURS: BUNTY W PÓŹNOREPUBLIKAŃSKICH ARMIACH RZYMSKICH
Do wygrania 2 egzemplarze książki „Bunty w późnorepublikańskich armiach rzymskich (88-30 przed Chr.)”, pozycji skupiającej się na kondycji państwa rzymskiego oraz buntach w armii. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?
Aby wziąć udział w konkursie, należy w terminie do 25 marca 2018 r.:
+ napisać ciekawostkę dotyczącą świata antycznych Rzymian. Dwa najciekawsze teksty zostaną nagrodzone książkami, a ich prace zostaną opublikowane na stronie IMPERIUM ROMANUM.
Teksty, wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażę je wtedy sponsorowi, by mógł przesłać nagrody, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikuję), należy wysłać zgłoszenie przy użyciu formularza na stronie.
Wśród uczestników, którzy nadeślą najciekawsze prace, wybrane zostaną zgodnie z regulaminem
+ 2 egzemplarze książki „Bunty w późnorepublikańskich armiach rzymskich (88-30 przed Chr.)” autorstwa Michał Norbert Faszcza
Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Napoleon V -> http://napoleonv.pl/https://www.imperiumromanum.edu.pl/konkurs/bunty-w-poznorepublikanskich-armiach-rzymskich/
#ksiazki #konkurs #imperiumromanum #historia #liganauki #gruparatowaniapoziomu #ciekawostkihistoryczne #rzym